Formularz

Protezy wodoodporne

Lista produktów

Proteza Aqualine

Proteza Aqualine

Spędzanie czasu w miejscach gdzie proteza narażona jest na kontakt z wodą, na przykład podczas codziennego prysznica lub chodzenia na basen, jest wyzwaniem dla wielu osób po amputacji - wilgoć i śliska podłoga zwiększa ryzyko upadku, a zwykle protezy nie zapewniają wystarczającego bezpieczeństwa i dyskretnego wyglądu.

System Aqualine został zaprojektowany specjalnie z myślą o wymogach stosowania w kontakcie z wodą. Stopa Aqua-Foot cechuje się dużą antypoślizgowością, a zintegrowana blokada przegubu Aqua-Knee zapewnia zwiększone bezpieczeństwo podczas stania i chodzenia. Dostępne są różnorodne dodatkowe elementy protetyczne i łączące, które pozwalają technikowi ortopedzie na wytworzenie wysokiej jakości wodoodpornej protezy.

Stopa protezowa Aqua Foot Ottobock

Stopa protezowa Aqua Foot Ottobock

Duży palec oddzielony od reszty palców stopy pozwala na noszenie klapek lub japonek.

Specjalne wzornictwo i połączenie materiałów stopy Aqua-Foot zapewnia bardzo dobrą przyczepność na mokrych powierzchniach.

 

 

Adapter antykorozyjny Ottobock

Adapter antykorozyjny Ottobock

Elementy łączący, który pozwala technikowi ortopedycznemu na wytworzenie wysokiej jakości personalizowanego układu wodoodpornych urządzeń do chodzenia - adapter łączy stopę protezową Aqua-Foot oraz przegub kolana Aqua-Knee.

Przegub kolana Aqua-Knee Ottobock

Przegub kolana Aqua-Knee Ottobock

Z łatwością można operować dźwignią blokującą przegubu Aqua-Knee, zapewniając sobie większe bezpieczeństwo podczas stania i chodzenia.

WsteczWstecz

Napisz do nas lub zadzwoń i umów się na bezpłatną wizytę z protetykiem Pomorskiego Centrum Protetyki i Ortotyki Narządu ruchu. Chcesz by miara została pobrana u Ciebie w domu? Zadzwoń, nasz specjalista przyjedzie do Ciebie!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!