Formularz

Rehabilitacja

Zajęcia rehabilitacyjne

Rehabilitacja skolioz

 

Ćwiczenia fizjoterapeutyczne są podstawą w leczeniu schorzeń kręgosłupa. Wykonywane regularnie w połączeniu z terapią gorsetową pozwalają na zatrzymanie postępu i regres skoliozy. W naszej salce rehabilitacyjnej doświadczeni fizjoterapeuci nie tylko przeprowadzą indywidualne zajęcia, ale też przedstawią ćwiczenia, które można wykonywać w domu. Możliwa jest również przeprowadzenie rehabilitacji z dojazdem do domu pacjenta. Zapraszamy!

Rehabilitacja po amputacji

 

Pomożemy Ci stanąć na nogi z nową protezą lub przygotować kikut do protezowania. Rehabilitacja w naszej placówce lub w Twoim miejscu zamieszkania! Zapraszamy! 

Rehabilitacja po urazach i chorobach

 

Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy pomóc!

DIERS4D

Dobra diagnostyka jest podstawą skutecznej rehabilitacji. Dzięki analizie chodu i postawy możemy ustalić skrzywienia kręgosłupa, wady stóp, skróty kończyn, czy zaburzenia chodu i dostosować do nich odpowiednią terapię. Urządzenie DIERS4D nie wykorzystuje szkodliwego promieniowania jonizującego więc nawet wielokrotne wykonywanie badania nie niesie ze sobą zagrożenia dla zdrowia. Sprawdź nasze najnowsze technologie. Zapraszamy na badanie!
DIERS4D sml
IMAG3535 sml

Zabiegi fizykoterapii:

Laser punktowy
Ultradźwięki
Elektroterapia
Magnetronik
Lampa Bioptron 
Masz pytania? Skontaktuj się z nami!